Sepet

Mağaza Yardım

Ayakkabicilar.com da sadece ayakkabı, çanta, kemer, cüzdan imalatçıları ile bu grubların tamamlayıcısı konumundaki imalatçılar mağaza açabilir.

Ayakkabıcılar.com da ürün listelemek tamamen ücretsizdir?

Ayakkabıcılar.com da kapıda ödeme sistemi bulunmamaktadır.

Mağaza başvurunuz tarafımızdan incelenir. Aksi bir durum çıkmazsa mağaza başvurunuz onaylanır. Daha sonra sizler panelinize giriş yapabilirsiniz. Ürün yüklemeden önce, "Genel işlemler" menüsü altındaki "evrak yönetimi" nden sizden sitenen evrakları yüklemeniz gerekmektedir. Evraklarınız onaylandıktan sonra ürün yüklemeye hazırsınız demektir. Sadece yaptığınız satışların ödemesininin sizin hesabınıza aktarılması için "ödeme için hesap bilgileri" kısmını doldurmanız gerekmektedir. Ve en son kargo ayarlarınızı yaptıktan sonra işlem bitmiştir. Gelsin satışlar...

Toptan olarak sınırsız ürün yükleyebilirsiniz.

Çünkü;

        Günümüzde teknolojinin hayatımızın her alanına girdiği bir gerçektir. Teknoloji eğer doğru kullanılırsa insanı başarıya daha hızlı ulaştırır. Sosyal medya gibi yalan ile gerçeğin birbiri içine girdiği bir sistem maalesef, insanı daha hızlı başarısızlığa götürür oldu. İşte bu noktada sadece yaptığı işe odaklanan ve denetim esası üzerine kurulu bir platform kurulması zaruret haline gelmiş idi. İşte tamda bu noktada hem imalatçının, toptan ayakkabı satmasında hem de perakendecinin toptan ayakkabı bulmasında ayakkabıcılar.com u deyreye sokmuş olduk. Aşağıdaki maddeler için her perakendecinin ayakkabıcılar.com dan ayakkabı alması kendisi için bir başarı vesilesi olur kanaatindeyiz.

        1- Binlerce ayakkabı imalatçısının ürünlerine tek panelden ulaşmış olursunuz.

        2- Sıfır risk sistemi ile paran devlet denetiminde olan ortak havuzda güvende olmuş olur. Böylelikle verdiğin sipariş ne ise o gelir. Farklı bir ürün gelmesi durumunda paran hesabına geri iade edilir.

        3- Onaylanmayan imalatçı ayakkabıcılar.com da mağaza açamayacakları için, gerçek imalatçı ile alışveriş yapmış olursunuz.

        4- Toptancılar ayakkabıcılar.com da mağaza açamayacakları için, "bu modeli satan acaba imalatçı mı? yoksa toptancı mı?"  tereddüdünden kurtulmuş olursunuz.

        5- Türkiye' deki tüm imalatçıları tek tek gezme sıkıntı ve masraflarında kurtulmuş olursunuz.

        6- İmalatçılara puan verme ve yorum yapma sistemi olduğu için, tüm imalatçılar sistemde durmak için müşteri memnuniyetine  daha fazla önem vermiş olurlar.

Ve daha bu maddeler gibi onlarca sebepten dolayı ayakkabılar.com dan toptan ayakkabı alanlar, daha başarılı olurlar.

Öncelikle Ürün yüklemek için mağaza başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Mağaza başvurunuz tarafımızdan onaylandığı zaman, mail adresi ve şifreniz ile mağaza panelinize giriş yapınız."Genel işlemler" menüsü altındaki "Evrak Yönetimi" kısmından İstenen evrakları sisteme yüklemeniz gerekir. Evraklarınız tarafımızdan onaylandıktan sonra, mağaza panelinizde bulunan "ürün yönetimi" menüsünden ürünlerinizi yükleyebilirsiniz. Ürünleriniz tarafımızdan onaylandıktan sonra yayınlanır. Ürün yüklemeniz için son derece basit ve kolay bir yapı hazırladık. Fakat yinede ürün yüklemede sorun yaşarsanız, "Genel İşlemler" menüsünün altında bulunan "Admine Sor" kısmına tıklayarak sorununuzu bize bildirebilirsiniz. Bizlerde en kısa sürede yardımcı olmaya çalışacağız.


Mağaza başvuru linki: https://ayakkabicilar.com/magaza-kayit

Evrak yükleme linki:    https://ayakkabicilar.com/index.php?route=account/customerpartner/documentapp

Ürün yükleme linki:     https://ayakkabicilar.com/index.php?route=account/customerpartner/addproduct

Türkiyedeki Ayakkabı markalarını sistemimize tanıtmış bulunmaktayız. Fakat yinede markanız sistemimizde bulunmuyorsa , ürün yüklemeden, mağaza panelinizde "Genel İşlemler" menüsünün altında bulunan "Admine Sor" kısmına tıklayarak markanızı bize bildirebilirsiniz. Bizlerde en kısa sürede markanızı sisteme ekleriz.

Ayakkabı imalatçılarının en çok kullandığı asortileri sistemimize tanıtmış bulunmaktayız. Fakat yinede istediğiniz asorti sistemimizde bulunmuyorsa , ürün yüklemeden, mağaza panelinizde "Genel İşlemler" menüsünün altında bulunan "Admine Sor" kısmına tıklayarak asortinizi bize bildirebilirsiniz. Bizlerde en kısa sürede asortinizi sisteme ekleriz.

Ayakkabicilar.com' da çakma ( replika - taklit) ayakkabı  yada ürün satışı kesinlikle yasaktır. Tespit edilmesi durumunda, mağazanız ve üyeliğiniz süresiz olarak kapatılır ve sözleşme kurallarına uymadığınız için gerekli yasal işlem başlatılır.

Ayakkabıcılar.com da iletişim bilgilerinizi paylaşmanız kesinlikle yasak olup, gerek ürün ile ilgili bir yerde gereksede müşteri ile yazışmalarınızda iletişim biilgilerinizi paylaştığınız tespit edilmesi durumunda, mağazanız ve üyeliğiniz süresiz olarak kapatılır ve sözleşme kurallarına uymadığınız için gerekli yasal işlem başlatılır.

Sizden iletişim bilgileri soran müşteriye, iletişim bilgilerinin paylaşılması ve istenmesinin yasak olduğunu söyleyip, bu durumu destek kaydı veya iletişim bilgileri kısmından bizimle paylaşmanız gerekmektedir.

Görsel boyutlarını aşağıdaki ölçülere göre ayarlayabilirsiniz.

Mağaza logo boyutu:  200x200 pixel

Mağaza afiş ( kapak görseli) boyutu:  788x45 pixel

Yükleyeceğiniz ürün görsel boyutları:  1200x1800 pixel

Yüklediğiniz ürün görselinin arka planında başka ürünler olmamalı. Fotoğrafta sadece yayınlayacağınız ürün olmalı.

Kutunun üzerinde rastgele çekilen fotoğraflar maalesef yayınlanmayacaktır.

Ayrıca ürün yüklerken, ürün görsellerinin background' un ( arka plan) beyaz olmasına ve mümkün olduğu ölçüde modelsiz olmasına dikkat edilmelidir. Google, facebook, instagram vb. reklamlarında sadece background' un ( arka plan) beyaz  ve modelsiz olanlar gösterileceklerdir. Çünkü en verimli reklamlar arka planı beyaz ve modelsiz ürünlerde elde ediliyor. Sizlerde bunlara dikkat ederseniz sizlerinde ürünleriniz reklamlarda yayınlanacaktır.


            Ayakkabicilar.com a üye olmak ve mağaza açmak tamamen ücretsizdir. Fakat ayakkabıcılara hizmet için açılan bu kurumun devamı için cüzi de olda bir gelire ihtiyacı var. Buda satıştan azda olda bir komisyon almakla mümkün. Tüm kategori ve tüm mağazalarımızdan, ayırım yapmaksızın %2 ödeme sistemine, %4 de ayakkabıcılar.com masraflarına ait olmak üzere satışan toplam %6l ık bir komisyon alınmaktadır.