Sepet

Sık Sorulan Sorular

Ayakkabicilar.com da sadece ayakkabı, çanta, kemer, cüzdan imalatçıları ile bu grubların tamamlayıcısı konumundaki imalatçılar mağaza açabilir.

Ayakkabıcılar.com da ürün listelemek tamamen ücretsizdir?

Ayakkabıcılar.com da kapıda ödeme sistemi bulunmamaktadır.

Çünkü;

        Günümüzde teknolojinin hayatımızın her alanına girdiği bir gerçektir. Teknoloji eğer doğru kullanılırsa insanı başarıya daha hızlı ulaştırır. Sosyal medya gibi yalan ile gerçeğin birbiri içine girdiği bir sistem maalesef, insanı daha hızlı başarısızlığa götürür oldu. İşte bu noktada sadece yaptığı işe odaklanan ve denetim esası üzerine kurulu bir platform kurulması zaruret haline gelmiş idi. İşte tamda bu noktada hem imalatçının, toptan ayakkabı satmasında hem de perakendecinin toptan ayakkabı bulmasında ayakkabıcılar.com u deyreye sokmuş olduk. Aşağıdaki maddeler için her perakendecinin ayakkabıcılar.com dan ayakkabı alması kendisi için bir başarı vesilesi olur kanaatindeyiz.

        1- Binlerce ayakkabı imalatçısının ürünlerine tek panelden ulaşmış olursunuz.

        2- Sıfır risk sistemi ile paran devlet denetiminde olan ortak havuzda güvende olmuş olur. Böylelikle verdiğin sipariş ne ise o gelir. Farklı bir ürün gelmesi durumunda paran hesabına geri iade edilir.

        3- Onaylanmayan imalatçı ayakkabıcılar.com da mağaza açamayacakları için, gerçek imalatçı ile alışveriş yapmış olursunuz.

        4- Toptancılar ayakkabıcılar.com da mağaza açamayacakları için, "bu modeli satan acaba imalatçı mı? yoksa toptancı mı?"  tereddüdünden kurtulmuş olursunuz.

        5- Türkiye' deki tüm imalatçıları tek tek gezme sıkıntı ve masraflarında kurtulmuş olursunuz.

        6- İmalatçılara puan verme ve yorum yapma sistemi olduğu için, tüm imalatçılar sistemde durmak için müşteri memnuniyetine  daha fazla önem vermiş olurlar.

Ve daha bu maddeler gibi onlarca sebepten dolayı ayakkabılar.com dan toptan ayakkabı alanlar, daha başarılı olurlar.