Sepet

Hakkımızda

        Türkiyenin İlk ve Tek Toptan Ayakkabı Pazaryeri Sitesi olan ayakkabicilar.com, öğretmenlikten ayakkabıcılığa geçmiş ve ayakkabıcılıkta 15 yıllık ciddi bir tecrübe ve birikim elde etmiş bir ekibin katkıları sonucu ortaya çıkmış bir toptan pazaryeri projesidir. Evet "eğitim ile ayakkabı beraber olursa ortaya harika işler çıkar" diyen bir zatın sözünün tasdikidir ayakkabıcılar.com. Hali hazırda 15 mağaza zinciri, e-ticaret ve e-ihracat yapan ayakkabicilar.com kurucuları, sektöre tamamen hakim olup, sektördeki sıkıntıların kaynağını çok iyi bildiklerinden dolayı, ayakkabıcılar.com pazaryeri projesiyle bu sıkıntılara çözümler bulmak ve teknolojiyi çok iyi kullanarak toptan ayakkabıcılığı alıcı ve satıcı açısından rahat, güvenlikli, ulaşılabilir ve başarılı kılmak için canla başla çalışıyorlar.


         Nitekim, ayakkabıcılar.com ile beraber imalatçının ürettiğini çok kısa bir sürede "sıfır risk sistemi" ile nakite çevirmesi tüm sektöre bir cansuyu olmuştur. Arka planda çok ciddi bir arge ve ekibin olduğu ayakkabıclar.com çok kısa sürede onlarca ayakkabı firmasının nazarı diikatini çekmiş ve sektörde tek olması hasebiyle emsalsiz bir gelişme göstermiştir. Çünkü imalatçı, çok kolay ve ücrestsiz bir şekilde ayakkabıcılar.com'a üye olup, mağaza açıp ürünlerini yüklemekte ve perakende mağazacılar da  ücretsiz üyelikten sonra binlerce ürüne çok kolay bir şekilde ulaşmaktadırlar.


         Ayakkabicilar.com ayakkabı ve çanta üretimi yapan firmaları 81 ilin tamamında bulunan binlerce toptancı ve perakende mağazacı ile aracılar ve komisyoncular olmadan doğrudan buluşturur. Ülkemizde ayakkabı ve çanta üretiminin belli başlı illerde yapılıyor olması tüketicilerin üretici firmalara ve ürünlerine kolaylıkla ulaşmalarında engel teşkil etmektedir, ayakkabıcılar.com üretici ve tüketiciyi sınırların olmadığı web ortamında biraraya getirerek güvenilir, hızlı ve kolay ticarete zemin hazırlar, firmanızın internet ortamındaki bulunurluğunu kolaylaştırır.

        

        Zaman teknoloji zamanı. Başarıda teknolojiyi iyi ve doğru kullananların olduğu bir gerçektir. Üretilen ayakkabıları toptan satmak için eski sistem gibi sıkıntılara girerek il il dolaşmak veya toptan ayakkabı bulmak için eski sistem gibi il il gezmek artık tarih oldu. Binler imalatçı bilgisayar tuşları kolaylığında ürünlerini pazarlarken ve binlerce perakendeci de mausesini gezdirme rahatlığında mağazasına toptan ayakkabı satın alırken sizler ey Ahmetler, Mehmetler, Mustafalar neden uzun yol olan eski sistemde kalıyorsunuz. Haydi sizler de başarıyı yakalamak ve artık rahatlığı bularak geri kalan zamanınızı kendinize ve çocuklarınıza ayırmak için ayakkabıcılar.com a üye olun.


                                                    SİZ BAŞARININ DEĞİL, BAŞARI SİZİ SİZİN PEŞİNİZDEN KOŞSUN